Із випускниками низки закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Харкова профорієнтаційну онлайн-зустріч провели декан факультету № 6 Оксана Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін на тему вступної кампанії 2024 року. Захід відбувся за сприяння керівниці управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Юлії Башкірової.

Старшокласникам продемонстрували слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, розповіли про переваги навчання у поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6, роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення та діяльністю кафедри військової підготовки.