Завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Юрій Орлов, представниці кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Юлія Кириченко та Дар’я Коробцова разом із членами наукового гуртка цієї ж кафедри – слухачами магістратури факультету № 6 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Сергієм П’яновим і Дмитром Лебедьком взяли участь у роботі I Всеукраїнської науково-практичної конференції. Захід відбувся у режимі онлайн на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Під час конференції учасники розглянули актуальні питання у галузях публічного та приватного права, а також у сфері економіки та фінансів.