Професор кафедри кібербепеки та DATA-технологій факультету № 6 Олександр Можаєв і старший викладач кафедри Михайло Цуранов провели бінарне заняття для студентів 3 курсу, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації».

У заході взяла участь виконуюча обов’язки завідувача лабораторії досліджень об’єктів інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Бикова. Вона є судовою експерткою, атестованою за спеціальностями 10.9 «Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів» та 10.17. «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів». Тетяна Бикова розповіла, які теоретичні навички, набуті під час вивчення дисципліни «Кібербезпека», можуть знадобиться у професійній діяльності у розслідуванні кіберзлочинів. Експертка наголосила на необхідності гарної підготовки, оскільки злочини у кіберсфері стають все більш технологічними.