Майстриня народної вишивки Світлана Макаренко до Дня вишиванки провела для студентів факультету № 6 інтерактивну лекцію на тему «Що ви знаєте про українську вишивку?». Студенти дізналися про традиції української вишивки, її значення, основні матеріали, крій традиційних сорочок, техніки вишивання різних регіонів, автентичні прикраси.

Роботи Світлани Макаренко заворожують своєю красою та вражають складністю використаних технік. Вона вважає, що палітра візерунків, технік і кольорів української вишивки настільки багата, що їх можна вивчати все життя і черпати з них натхнення. Майстриня професійно поєднує традиції з новаторством, вишукує рідкісні орнаменти, прагне відродити та зберегти багатство української вишивки.