Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко продовжила підвищення кваліфікації за напрямом «Сучасні педагогічні технології в освіті», долучившись до роботи ХХІ Міжнародної школи-семінару. Захід був організований Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут». Учасники мали можливість відвідати такі секції: «Педагогічні технології», «Міжнародний досвід», «Педагогічні майстерні», «STEM-технології». Спікери висвітлили питання модернізації освітнього процесу, інтеграції новітніх практик у навчальні програми та вдосконалення особистісних професійних компетентностей викладача. Окрему увагу доповідачі звернули на різні технічні застосунки, що роблять цікавим і креативним онлайн-навчання, та розвиток комунікативних навичок у здобувачів освіти як невід’ємної складової професійної діяльності. Своїми напрацюваннями поділилися вчені з України, Іспанії, Індії, Португалії та Мексики.

Сучасний викладач має постійно розвиватися й самовдосконалюватися, переймаючи досвід провідних науковців. Отриманні знання Наталією Кобилко будуть використані під час викладання курсу «Українська мова професійного спрямування».