Знання та вміння, отримані під час проходження практики, захищали здобувачі вищої освіти навчальної групи факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за другим (магістерським) рівнем вищої освіти підготовки фахівців освітнього ступеня магістра в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право», кваліфікація: магістр права, 081 Право (Правозастосування).

Отримані результати проходження матеріалів навчальної практики дали можливість членам комісії перевірити їх теоретичні знання та набуті практичні навички. Керівник практики, професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор зазначив, що під час проходження практики здобувачі вищої освіти не лише закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, отримані в процесі вивчення загальних і спеціальних юридичних дисциплін, а й набувають уміння та навички правозастосовчої практичної діяльності.