Слухачі магістратури факультету № 6 другого року навчання за спеціальністю «Право» Яна Коломоєць та Валерій Чирвa взяли участь у Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції «Право, суспільство, держава: актуальні проблеми сучасності». Вона була проведена Інститутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Під науковим керівництвом доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Олексія Шуміла, слухачі магістратури підготували наукові доповіді та опублікували їх тези у збірнику конференції: Яна Коломоєць «Право власника на користування водами у межах земельної ділянки» та Валерій Чирвa «Права людини як невід’ємна складова сталого розвитку».