Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Олексій Шуміло та провідний фахівець підготовчого відділення факультету № 6 Олександр Міщенко провели профорієнтаційну зустріч із студентами випускних курсів Комунального закладу «Харківський фаховий вищий художній коледж» Харківської обласної ради.

Під час спілкування на тему «Вступ на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ» молоді розповіли про університет, факультети і спеціальності, умови навчання, озайомили з матеріально-технічною базою, роз’яснили правила прийому до вишу. Представники факультету № 6 презентували бібліотеці художнього коледжу тематичну літературу. Також інформаційно-рекламні матеріали університету були розміщені у бібліотеці та на інформаційному стенді.