Доценти кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 ХНУВС Кристина Кисильова, Олександр Железов і Дар’я Гета провели профорієнтаційну роботу у Харківському коледжі текстилю та дизайну.

Під час зустрічі зі студентами та викладачами коледжу представники факультету № 6 розповіли про університет, його багату історію, особливості освітнього процесу, умови вступу у 2021 році, матеріально-технічну базу, можливості розкриття творчих та спортивних здібностей. Вони акцентували увагу на тому, що Харківський національний університет внутрішніх справ є унікальним багатопрофільним закладом вищої освіти, провідним серед вишів системи МВС України.

Викладачі кафедри також прочитали студентам лекцію на тему «Права жінок та гендерна рівність в Україні».