Традиційно навесні студенти факультету № 6 беруть участь у Міжнародному молодіжному форумі «Радіоелектроніка та молодь у 21 столітті», який проходить у Харківському національному університеті радіоелектроніки. У межах форуму відбулася конференція «Україна в історико-культурному та мовному просторі». На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників заходу звернулися кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри українознавства ХНУРЕ Вікторія Циганенко та доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Греченко. У форумі також взяли участь представники ХНУВС – кандидат історичних наук, доцент Віталій Заборовський та кандидатка філологічних наук, старша викладачка Наталія Кобилко. Учасники заходу працювали у двох секціях: «Українська мова від давнини до сучасності» та «Історичні, регіональні, геополітичні аспекти культури».

Робота конференції була плідною. Із доповідями виступили студенти ХНУВС Анна Гребенюк «Зацікавленість української молоді політичним життям суспільства», Наталія Їжаченко «Михайло Грушевський та його політичні погляди», Валентина Уваренко «Політичні погляди І. Франка», Олексій Середа «Масонський рух в Українських землях», Юлія Кальченко «Національні ідеї Михайла Драгоманова», Анжела Шмалій «Українські зовнішньополітичні відносини у різні історичні періоди», Микола Павлов «Основоположні політичні ідеї Михайла Грушевського», Аліна Охрименко «Політичні погляди княгині Ольги», Людмила Чернуха «Василь Вишиваний – військовий, політик, поет», Єлизавета Долженко «Політичні погляди Дмитра Донцова», Нікіта Ходєєв «Внесок Олександра Довженка у розвиток української культури», Вікторія Каракуця «Кирило-Мефодіївське братство». Доповіді виконано під науковим керівництвом доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Віталія Заборовського. Учасники активно обговорювали політичні постаті та процеси, які відбувалися на теренах України, ставили запитання. За підсумками конференції видано збірник матеріалів, а кожен студент отримав сертифікат.