У межах роботи відділення юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Вінниця курсанти-консультанти разом із координатором відділення Віталієм Найдою відвідали презентацію книги «Дух та пристрасті адвоката» Олексія Якименка. Вона відбулася у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Отамановського. Модератором заходу виступила завідувачка сектору правової інформації бібліотеки Олеся Зотова.

Під час презентації Олексій Якименко розповів, що присвятив свою книгу морально-етичним основам адвокатської діяльності, цінностям та духовним принципам, які дозволяють правникам дотримуватися постійного професійного розвитку та високих стандартів повсякденної діяльності. Отримані під час зустрічі здобувачами освіти знання вони використають у процесі надання правової допомоги відвідувачам відділення юридичної клініки ХНУВС у м. Вінниця.

Захід пройшов за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи університету.