У народно-драматичному театрі Кам’янець-Подільського міського будинку культури відбувся показ вистави «Сіль-Золото». З метою національно-патріотичного виховання молоді для здобувачів вищої освіти факультетів № 1, № 4 та № 6 університету було організовано відвідування театральної прем’єри.

Вистава «Сіль-Золото» ознайомила глядачів із культурною спадщиною традицій та звичаїв українського народу – чумацьке життя, гнівне панство й знову ж таки споконвічний конфлікт поколінь. Юнаків і дівчат вразила неповторна гра молодих акторів – жива, наповнена емоційним зарядом і справжнім відчуттям мистецтва у собі.

Курсанти та студенти переконані, що кожний такий культурно-просвітницький захід виховує любов до рідної мови, традицій українського народу та є нагадуванням про нескорений український дух і силу волі до перемоги.

Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи