Під час шикування особового складу факультету № 1 ХНУВС заступник декана з навчально-методичної роботи Олексій Салманов привітав курсантів за особисту ініціативність, наполегливість, активну участь у науковій діяльності молодіжної спільноти в Харківському національному університеті внутрішніх справ і формуванні інтелектуального потенціалу нашої держави. Подяки отримали Альона Мусійко та Максим Хилобокий.

Олексій Салманов привітав призера Кубку світу з кікбоксингу WAKO Романа Пшеничного, який виступив у складі Національної збірної команди України та посів ІІ місце.

Також було нагороджено переможців і призерів марафону спортивних змагань серед курсантів 1-3 курсів. У вихідні на факультеті відбулися змагання з підтягування на перекладині (хлопці) та згинання-розгинання рук в упорі лежачи (дівчата). Учасники команд вибороли такі місця: І місце – 3 курс; ІІ місце – 1 курс; ІІІ місце – 2 курс.