Уповноважена з антикорупційної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Піскунова спільно з інспекторкою відділу запобігання корупції Головного управління Національної поліції в Харківській області майором поліції Лідією Калєніченко провели для слухачів першопочаткової підготовки інституту післядипломної освіти ХНУВС інструктивне заняття з основ антикорупційного законодавства.

Під час заняття було роз’яснено положення Закону України «Про запобігання корупції», зокрема щодо заходів фінансового контролю, доведено обмеження і заборони для поліцейських, надано відомості про антикорупційні органи України та їхні повноваження. Слухачі отримали інформацію щодо каналів повідомлення про корупцію, які функціонують у МВС, Національній поліції та ХНУВС, дізналися про основні права і гарантії викривачів корупції.

Роз’яснювальна робота супроводжувалася прикладами із судової практики і повсякденної роботи антикорупційних уповноважених.