Курсанти четвертого курсу  факультету № 1 взяли участь у круглому столі англійською мовою «Міжнародний досвід боротьби з корупцією». Захід підготували та провели старші викладачі кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова, Анатолій Коршенко та доцентка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 кандидат юридичних наук Ксенія Юртаєва.

Було дано визначення терміну «корупція» та обговорено форми цього негативного явища, яке проявляється у використанні службовими особами, політичними та громадськими діячами їх посадових можливостей задля збагачення.

Ксенія Юртаєва ознайомила курсантів із законодавством та нормативно-правовими актами в сфері запобігання й протидії корупції та усунення причин її виникнення.

Курсанти вивчили та проаналізували досвід зарубіжних країн у боротьбі з корупцією, переглянули презентацію та відео.