З метою забезпечення підготовки курсантів в умовах воєнного стану триває проведення практичних занять викладачами кафедри тактико-спеціальної та фізичної підготовки факультету № 3 із військово-інженерної підготовки. Під час заняття курсанти факультету № 1 навчалися облаштовувати одиночні окопи для стрільби з положення лежачи, з коліна та стоячи, відпрацьовували способи маскування одиночних окопів підручними засобами, а також обладнували бліндаж-казарму на вогневій позиції відділення. Всі заняття проходять із дотриманням правил особистої безпеки.

Начальниця навчально-методичного відділу Ірина Рязанцева та заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 Олексій Салманов перевірили проходження практичних занять на тактичному полігоні, де курсанти відпрацьовують практичні навички з навчальної дисципліни «Інженерна підготовка».