Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 продовжують проводити польові навчання з інженерної підготовки та тактичної медицини для курсантів факультетів № 1 та № 4. Для набуття практичних навичок за алгоритмом М.A.R.С.Н. курсанти ознайомилися з різними видами поранень, порядком і правилами надання допомоги під вогнем. Вони відпрацювали методи надання домедичної допомоги під час зупинки кровотечі шляхом накладання турнікету та тампонування ран. Разом із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій ЗСУ викладачі кафедри провели навчання з використанням дронів, а також проходження смуги перешкод за будь-яких погодних умов. Заняття пройшли з дотриманням заходів особистої безпеки.