Представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 разом із військослужбовцями Сил спеціальних операцій ЗСУ продовжують проводити польові навчання з інженерної підготовки та тактичної медицини для курсантів факультету № 1. Для набуття практичних навичок було проведено заняття із використанням безпілотних літальних апаратів. За алгоритмом М.A.R.С.Н. курсанти ознайомилися з різними видами поранень, порядком і правилами надання домедичної допомоги під ворожим вогнем, відпрацювали методи зупинки кровотечі шляхом накладання турнікету та тампонування ран. Здобувачі освіти відпрацювали різні способи евакуації з червоної до жовтої зони із наданням домедичної допомоги. Заняття провели старший викладач кафедри Володимир Євтушок і викладачі Віктор Ясько, Сергій Кучинський, Михайло Бамбуляк і Сергій Тягай.