Слухач Автошколи Микола Шарпатський, який має порушення слуху, вже пройшов теоретичну підготовку, склав іспит у Територіальному сервісному центрі МВС і навчається керувати автівкою, демонструючи свої гарні знання, уміння та навички. Адже теорія і практика, які професійно надаються в Автошколі для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ, дають можливість швидко скласти іспит на отримання водійського посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В». Саме тут, маючи посвідчення, ви можете перенавчитися та підвищити рівень безпечного керування автомобілем.

Запрошуємо на навчання осіб з інвалідністю, які бажають вперше отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В».

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.

Надіслати заявку для проходження навчання в Автошколі для осіб з інвалідністю ХНУВС можна електронною поштою: [email protected].