Чергове засідання ТСП «Щит» відбулося за участі працівників кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – керівника гуртка, доцента кафедри, кандидата технічних наук, доцента Ігоря Власенка, доцента кафедри, кандидата юридичних наук, доцента Тихона Шевченка, старшого викладача Олександра Скляра та викладачки Анни Циркулєнко.

Курсанти виступили із науковими доповідями та взяли участь у обговоренні результатів наукових досліджень, присвячених загальним питанням службової діяльності поліції, тактиці дій малих тактичних груп, а також новим способам застосування БПАК під час виконання завдань Національної поліції. Засідання відбулося у режимі відеоконференції, на якій були також присутні представники науково-практичного гуртка у м. Вінниця та Кам’янець-Подільський, а також члени гуртка – випускники ХНУВС, які поділились власним практичним досвідом.