Права та гарантії захисту викривачів

Уповноважена з антикорупційної діяльності університету Яна Мазур провела факультативне заняття Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ, в якому взяли участь курсанти, студенти, слухачі магістратури, аспірантури та ад'юнктури.

Запобігання корупції – справа кожного!

Для курсантів факультетів №№ 1-4 ХНУВС куратори з виховної роботи відділу соціально-гуманітарної роботи провели бесіди з антикорупційної тематики. Під час заходів розглядалися такі питання: «Що таке корупція та які причини її виникнення?», «Чи усіх громадян держави стосується це явище?», «Якою є відповідальність за вчинення корупційних дій?».

На базі ХНУВС проведено регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ проведено дистанційне регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства (обмежень, заборон), а також правил етичної поведінки для працівників територіальних органів МВС, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС у Вінницькій, Хмельницькій, Сумській та Харківській областях.

Відбулось підсумкове заняття у Школі педагогічної майстерності

Лекторами заходу виступили доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Олена Піхурець із темою «Право інтелектуальної власності в науково-педагогічній діяльності» та уповноважена з антикорупційної діяльності ХНУВС Яна Мазур – «Основні вимоги антикорупційного законодавства».

Експерти вчитимуть активістів Кам’янець-Подільського запобігати корупції у громаді

Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко разом із кураторською групою, а також доцент кафедри адміністративного права і процесу факультету № 1 Валентина Яценко відвідали захід, організований ГО «Антикорупційний штаб».

Забезпечення доброчесності у діяльності університету

Уповноважена з антикорупційної діяльності Яна Мазур спільно з завідувачем відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення, підполковником поліції Сергієм Терницьким у межах службової підготовки провели навчання для працівників університету, які мають спеціальні звання поліції на тему «Забезпечення доброчесності у діяльності поліції. Фінансовий контроль».

Харківський національний університет внутрішніх справ проводить анонімне опитування з метою оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності

Під час опитування вивчатиметься думка зовнішніх зацікавлених осіб: фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, з якими ХНУВС взаємодіє або може взаємодіяти у процесі виконання своїх функцій.

Навчання за програмою «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

Представники факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли онлайн-курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів» від НАЗК на навчальній платформі «Prometheus». Учасники курсу дізналися про зміст конфлікту інтересів і як запобігти його виникненню, ознайомилися з питанням відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Питання протидії кіберзлочинності в умовах війни стали темою круглого столу

На кафедрі соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС відбувся круглий стіл студентсько-курсантського гуртка «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» за темою «Протидія кіберзлочинності в Україні: сучасний стан, особливості в умовах війни».

На факультеті № 4 обговорили питання академічної доброчесності

Керівництво факультету разом із курсантами розглянули низку актуальних питань, зокрема неухильне дотримання законності та службової дисципліни, принципів і правил академічної доброчесності. Курсантам нагадали стандарти і процедури її дотримання, розповіли про сутність, основні види порушень академічної доброчесності та відповідальність згідно з чинним законодавством.