Зрозуміло про конфлікт інтересів

Представниця кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Анна Шевцова пройшла онлайн-курс на освітній платформі Prometheus за темою «Зрозуміло про конфлікт інтересів», під час якого було  розглянуто питання виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, військових посадових осіб, членів колегіальних органів та посадових осіб державних комунальних підприємств, установ, організацій.

Засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики за участі уповноваженої з антикорупційної діяльності ХНУВС

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 присвячене Міжнародному дню боротьби з корупцією, за темою «Шляхи подолання корупції в діяльності суб’єктів публічного управління».

Зустріч із кураторами навчальних груп

Проректор ХНУВС Анатолій Клочко провів зустріч із кураторами та класними керівниками навчальних груп університету. На заході були присутні науково-педагогічні працівники основної бази університету в м. Харкові, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Круглий стіл англійською мовою «Міжнародний досвід боротьби з корупцією»

Курсанти четвертого курсу  факультету № 1 взяли участь у круглому столі англійською мовою «Міжнародний досвід боротьби з корупцією». Захід підготували та провели старші викладачі кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова, Анатолій Коршенко та доцентка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 кандидат юридичних наук Ксенія Юртаєва.

Представниці Дебатного клубу ХНУВС взяли участь у заході «Антикорупційні дебати для молоді»

Голова Дебатного клубу ХНУВС Наталія Расторгуєва і курсантка 2 курсу факультету № 1 Поліна Суслова взяли участь у Антикорупційних дебатах для молоді. Захід проводився у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID ВзаємоДія».

Онлайн-лекція англійською до Міжнародного дня боротьби з корупцією від професора Університету Вітовта Великого

У Харківському національному університеті внутрішніх справ для здобувачів вищої освіти ХНУВС було проведено онлайн-лекцію до Міжнародного дня боротьби з корупцією. Головним спікером заходу виступив професор Університету Вітовта Великого (Литва), доктор наук Гедимінас Бучунас.

Науково-практична конференція до Міжнародного дня боротьби з корупцією

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією в Харківському національному університеті внутрішніх справ у режимі онлайн відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Протидія корупції: правове регулювання і практичний досвід», у якій взяли участь досвідчені науковці, практики й молоді дослідники з України, Литви, Чехії.

Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем забезпечення діяльності поліції ХНУВС доктор юридичних наук, професор Сергій Шатрава та уповноважена з антикорупційної діяльності університету Ольга Піскунова дистанційно взяли участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства», що відбулася в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Заняття з основ антикорупційного законодавства

Уповноважена з антикорупційної діяльності ХНУВС Ольга Піскунова спільно з інспекторкою відділу запобігання корупції ГУНП в Харківській області майором поліції Лідією Калєніченко провели для слухачів першопочаткової підготовки інституту післядипломної освіти ХНУВС інструктивне заняття з основ антикорупційного законодавства.

Представники ХНУВС взяли участь у семінарі «Вступ до тематики виховання доброчесності для навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України»

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Леонід Могілевський, Уповноважена з антикорупційної діяльності університету Ольга Піскунова, представники науково-педагогічного складу, відділу міжнародного співробітництва, навчально-методичного відділу та інформаційно-технічного відділу, здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, Сумської філії ХНУВС взяли участь у дистанційному інформаційному семінарі «Вступ до тематики виховання доброчесності для навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України».