Науково-педагогічний склад кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – Анна Циркуленко, Олександр Скляр і Тихін Шевченко спільно з курсантами науково-практичного гуртка ТСП «ЩИТ» провели практичне відпрацювання спільних оперативно-тактичних дій штурмових підрозділів Національної поліції із розрахунками БПАК. Запропоновані напрацювання кафедри щодо тактичних рішень і способів проведення оперативних дій знайшли позитивний відгук в Управлінні проведення спеціальних операцій Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють»», і в Управлінні авіації та поліції на воді Національної поліції України.

Під час занять курсанти відпрацьовували координацію, взаємодію та реагування на зміни оперативної обстановки, способи переміщення і тактику ведення вогню на коротких відстанях, використовували унікальну тактику взаємодії різних БПЛА, у тому числі із DJI Mavic 3T.