Науково-педагогічний склад кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – Тихін Шевченко, Олександр Скляр і Анна Циркуленко спільно з курсантами науково-практичного гуртка ТСП «ЩИТ» провели практичне відпрацювання спільних дій наземних підрозділів та операторів БПЛА. Заходи були спрямовані на відпрацювання злагодженості та оперативного керування в оперативній обстановці під час пошуку, переслідування і затримання підозрюваної особи в умовах обмеженої видимості.

Під час занять курсанти практикували елементи координації, засідки, охорони периметру, взаємодії та реагування на зміни оперативної обстановки, способи переміщення і тактику ведення вогню на коротких відстанях. Координацію поліцейських дій забезпечував розрахунок БПАК із використанням біло-гарячого спектру DJI Mavic 3T.