Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ з курсантами останнього курсу навчання факультетів №№ 1, 2, 4. З 22 лютого по 30 травня 2021 року на стажування на посаді направляються 300 курсантів останнього року навчання за спеціальністю «Право» до двадцяти одного ГУНП в областях та Департаментів НПУ – стратегічних розслідувань і кримінального аналізу.

У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректори університету полковник поліції Сергій Бортник, Михайло Бурдін, декани факультетів.

Під час зустрічі Валерій Сокуренко наголосив на сумлінному та відповідальному ставленні здобувачів освіти до виконання обов’язків працівника поліції, наполегливості в оволодінні практичними навичками майбутньої професії, дотриманні дисципліни та законності, питань особистої безпеки тощо.