Доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Вікторія Давиденко та старша викладачка цієї ж кафедри Юлія Митрофанова провели дистанційно профорієнтаційну роботу щодо інформування студентів Куп’янського медичного фахового коледжу імені Марії Шкарлетової та Лохвицького медичного фахового коледжу про порядок та умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році.

Студенти були ознайомлені з усіма спеціальностями, які можна отримати в університеті. Особливу увагу представниці вишу звернули на підготовку фахівців за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Кібербезпека», яка здійснюється на факультеті № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб та можливості отримання професій пов`язаних не тільки із проходженням служби в органах внутрішніх справ, але й в інших галузях суспільного життя.