Під час онлайн-зустрічі кураторка навчальної групи факультету № 6 – старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова обговорила зі студентами питання національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання – необхідних складових для формування у молоді правової та громадянської свідомості, гідності та любові до своєї Батьківщини. Кураторка закликала сумлінно вчитися, бути активними на заняттях, з відповідальністю ставитися до майбутньої виробничої практики, опановувати нові знання та навички для подальшої реалізації себе як фахівців. Було повторно проведено інструктаж щодо правил безпеки й поводження в екстрених ситуаціях в умовах війни.

Такі зустрічі мають постійний характер і сприяють успішному навчанню, дотриманню правил особистої безпеки, реалізації заходів культурного дозвілля.