Професорка Національного аерокосмічного університету «ХАІ», докторка юридичних наук Наталя Філіпенко разом із доцентами кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Борисом Головком і Олександром Железовим провели онлайн-заняття для першокурсників факультету № 6 ХНУВС. Студентів зацікавила доповідь Наталі Філіпенко про особливості роботи експертів-криміналістів, судових експертів щодо документування діяльності з розкриття злочинів, основних положень Законів України «Про інформацію» та «Про оперативно-розшукову діяльність». Заняття супроводжувалось демонстрацією слайдів, що ілюстрували створення та розвиток криміналістики як науки, внесок найвідоміших фахівців в її розвиток. Студенти виступили з доповідями, присвяченими особливостям складання документів, врахування основних реквізитів, вимог до тексту і змісту, офіційно-діловому стилю документів.