До наукової бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло нове видання – «Правове регулювання адміністративних послуг (у схемах)»: навч. посіб./ МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ; заг. ред. д-р юрид. наук, проф.; В. В. Сокуренка (О. В. Брусакова, К. О. Крут, І. В. Панова та ін.). – Харків: ХНУВС, 2021.- 120 с.

У навчальному посібнику у вигляді структурно-логічних схем розкрито процедури надання адміністративних послуг посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розкрито теоретичні та практичні аспекти проблематики адміністративних послуг з акцентом на створення та організацію центрів надання адміністративних послуг тощо.

Посібник розрахований на студентів, аспірантів, викладачів закладів різного рівня акредитації, наукових і практичних працівників та всіх, хто цікавиться питаннями адміністративного права.