Завідуюча кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Ольга Безпалова взяла участь онлайн у ХVII International Scientific and Practical Conference «Multidisciplinary academic notes. Theory, methodology and practice», що проходила у м. Токіо, Японія.

Ольга Безпалова виступила з доповіддю, в якій зупинилася на проблемних моментах, пов’язаних із наданням та отриманням гуманітарної допомоги під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Професор кафедри кримінального права та кримінології Андрій Шульга також взяв участь у XVII International Scientific and Practical Conference «Multidisciplinary academic notes. Theory, methodology and practice». За результатами конференції було опубліковано тези за темою "Щодо перспектив кримінальної-правової охорони довкілля в Україні".

Учасники конференції отримали сертифікати.