Голова Дебатного клубу ХНУВС Наталія Расторгуєва разом з курсанткою 2 курсу факультету № 1 Поліною Сусловою взяли участь у Антикорупційних дебатах для молоді. Захід проводився у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID ВзаємоДія» у партнерстві із Федерацією дебатів України.

Захід відкривали директорка центру політичних студій аналітично-ресурсної організації «Ейдос» Ольга Будник, менеджерка освітніх програм Ірина Колотило та віцепрезидент Федерації дебатів України з розвитку регіонів Антон Євтушок.

«Антикорупційні дебати для молоді» спрямовані на підтримку та консультування молодіжної спільноти в питанні ефективної протидії корупційним проявам. Робота відбувалася в межах однієї панельної дискусії «Боротьба з топ корупцією в умовах сьогодення».

За результатами заходу Наталія Расторгуєва та Поліна Суслова отримали сертифікати.