У межах проєкту «Підтримка Європейським Союзом переміщених вищих навчальних закладів на сході України», що реалізується ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, курсантки 3 курсу факультету № 1 ХНУВС Владислава Мерзлякова та Поліна Бурдика пройшли тренінгове навчання на тему «Антикорупційні практики в Україні: США та ЄС порівняльний аспект», що відбулось у місті Києві.

Тренери заходу ознайомили учасників із цікавими корупційними кейсами США, а також обговорили заходи протидії корупції в університеті та державі.

Окрему увагу було приділено огляду антикорупційних програм в європейських державах та аналізу практик зарубіжних країн щодо впровадження доброчесності.