Старша викладачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 кандидатка юридичних наук Валерія Гнатенко та старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки цього ж факультету Катерина Пензєва взяли участь у тренінгу на тему «Доброчесніть та антикорупція у вищій освіті», що проходив у місті Києві.

Захід відбувся в межах проєкту «Підтримка Європейським Союзом переміщених вищих навчальних закладів на сході України», що реалізується ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Учасники розглянули актуальні питання ефективного навчання антикорупції, етики та академічної доброчесності в закладах вищої освіти, форм реалізації функцій забезпечення антикорупційної обізнаності у вишах, ролі антикорупційного уповноваженого у запобіганні корупції в закладах вищої освіти. Ознайомилися із закордонними практиками антикорупційного імплаенсу в університетах.