Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава, завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 2 Олена Джафарова та уповноважена з антикорупційної діяльності університету Яна Мазур взяли участь у робочій групі Управління запобігання корупції МВС України з розробки Кодексу доброчесної поведінки працівників установ Міністерства внутрішніх справ України.

Під час наради було акцентовано увагу, що Міністерство внутрішніх справ України, окрім пріоритетного напряму із запобігання корупції, проводить роботу з формування політики доброчесності відповідно до стандартів НАТО. Наголошено, що прийняття Кодексу буде сприяти запровадженню стандартів доброчесності для працівників системи МВС, що у свою чергу підвищить рівень довіри суспільства до державних інституцій та прискорить процес вступу України в НАТО.