Учасники ELSASumy – здобувачі вищої освіти 1 та 2 курсів Сумської філії ХНУВС, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», організували та провели правові дебати. Кожна з команд, до яких увійшли студенти і курсанти, доводила свою позицію, наводячи аргументи та відшукуючи відповіді у вивченні політичних, правових та організаційних механізмів подолання корупції, які успішно діють в інших країнах. Проте команда студентів виявилася більш послідовною та переконливою, а тому здобула перемогу.

У результаті учасники дебатів дійшли згоди, що вивчення закордонних програм, спрямованих на протидію хабарництву та корупції, які довели на практиці свою ефективність, має великі перспективи для запозичення позитивного іноземного досвіду.

Сумська філія ХНУВС