Представники факультету № 4 ХНУВС – декан Микола Марчук, його заступник з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права Тетяна Гудзь, завідувач кафедри протидії кіберзлочинності Олександр Манжай, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Олексій Зайцев і завідувачка кафедри іноземних мов Олена Статівка пройшли онлайн-курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів» від НАЗК на навчальній платформі «Prometheus».

Учасники курсу дізналися про зміст конфлікту інтересів і як запобігти його виникненню, ознайомилися з питанням відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, з іншими обмеженнями щодо запобігання корупції, яких потрібно дотримуватись під час виконання службових повноважень.

За результатами успішного виконання всіх завдань онлайн-курсу науково-педагогічні працівники факультету отримали відповідні сертифікати.