Вступникам ХНУВС 2024 року!

З 1 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подачі Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Підготовка майбутніх абітурієнтів

На факультеті № 6 організована підготовка майбутніх абітурієнтів до вступу у заклади вищої освіти. На курсах підготовчого відділення заняття проводяться онлайн з чотирьох навчальних предметів: історія України, українська мова та література, математика, англійська мова.

До уваги вступників до магістратури факультету № 3!

Факультет № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році запрошує працівників Національної поліції України вступати на денну форму навчання для здобуття вищої освіти за другим (магістерським) рівнем за спеціальностями 262 «Правоохоронна діяльність» та 053 «Психологія». Вступ на навчання здійснюється на базі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Вступникам за державним замовленням

Особи, які не встигли самостійно зареєструватися на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням в установлений термін, можуть зробити це безпосередньо у комплектуючому підрозділі разом із поданням необхідних документів.

Крокуй до своєї мрії разом із Харківським національним університетом внутрішніх справ!

Під його Прапором несуть службу, працюють та навчаються понад 10 тисяч осіб. У відомчому закладі вищої освіти багато уваги приділяється розвитку фізичної культури та спорту, здоровому способу життя.

Хочеш стати слідчим або дізнавачем? Вступай до ХНУВС на факультет № 1!

Факультет № 1 (слідства) здійснює підготовку за денною формою навчання слідчих та дізнавачів для органів досудового розслідування Національної поліції України для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями «Право» та  «Правоохоронна діяльність». 

Факультет № 2 (кримінальної поліції) запрошує на навчання

Факультет № 2 (кримінальної поліції) здійснює підготовку бакалаврів за денною формою навчання за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Облік і оподаткування».

Кіберполіцейських готують на факультеті № 4

Факультет № 4 (кіберполіції) здійснює підготовку бакалаврів за денною формою навчання за спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека». Це єдиний факультет у системі відомчих закладів вищої освіти України, який готує фахівців для підрозділів кіберполіції Національної поліції України.

Вступай до ХНУВС! Долучайся до економічної безпеки держави! (відео)

Україна потребує захисту не лише у правовому, але й економічному полі. Таких фахівців, здатних здійснювати контроль за рухом і використанням національних ресурсів, захищати економічні інтереси держави на національному і міжнародному рівнях, готує Харківський національний університет внутрішніх справ. 

До уваги майбутніх абітурієнтів!

3 квітня 2023 року розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt). Реєстрація вступників відбуватиметься дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.