У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

14-19 грудня 2023 року факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у режимі онлайн проводитиме олімпіаду «Юний правознавець» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Підготовка майбутніх абітурієнтів

На факультеті № 6 організована підготовка майбутніх абітурієнтів до вступу у заклади вищої освіти. На курсах підготовчого відділення заняття проводяться онлайн з чотирьох навчальних предметів: історія України, українська мова та література, математика, англійська мова.

Розпочалися навчальні заняття на підготовчому відділенні університету

18 листопада 2023 року розпочалися заняття на підготовчому відділенні факультету № 6 ХНУВС. Протягом 7,5 місяців слухачі готуватимуться до вступу у заклади вищої освіти України, насамперед, Харківського національного університету внутрішніх справ. 

До уваги вступників!

З 1 липня 2023 року на спеціальному всеукраїнському вебсайті «Електронний кабінет вступника», роботу якого забезпечує Державне підприємство «Інфоресурс», розпочато  реєстрацію електронних кабінетів вступників: https://cabinet.edbo.gov.ua/login.

До уваги вступників! Додатковий період реєстрації для участі в ЄВІ/ЄФВВ

Повідомляємо, що з 12 по 14 липня 2023 року буде проводитись додатковий період реєстрації осіб, які бажають складати ЄВІ/ЄФВВ, щоб у подальшому мати право взяти участь у вступі для здобуття вперше ступеню вищої освіти «магістр».

Ректор ХНУВС Валерій Сокуренко розповів на телеканалі «Вінниччина» про вступну кампанію - 2023

В інтерв'ю йшлося про особливості вступу на факультет № 6, де здобувають освіту цивільні особи. Ректор розповів про навчальну та матеріально-технічну базу університету, в яких містах можуть навчатися студенти, про наявність гуртожитків, де і як студенти проходять практику, про можливість вступу на кафедру військової підготовки, діяльність підготовчого відділення тощо.

До уваги майбутніх абітурієнтів факультету № 6!

6 липня 2023 року о 15.00 відбудеться онлайн-зустріч майбутніх абітурієнтів із представниками факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Учасники заходу дізнаються про умови вступу для різних категорій вступників для здобуття освітніх ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр».

До уваги майбутніх абітурієнтів факультету № 6!

15 червня 2023 року о 15.00 відбудеться онлайн-зустріч майбутніх абітурієнтів із представниками факультету № 6 ХНУВС. Ви познайомитесь із керівництвом факультету № 6, дізнаєтесь про умови вступу для різних категорій вступників для здобуття освітніх ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр».

Крокуй до своєї мрії разом із Харківським національним університетом внутрішніх справ!

Під його Прапором несуть службу, працюють та навчаються понад 10 тисяч осіб. У відомчому закладі вищої освіти багато уваги приділяється розвитку фізичної культури та спорту, здоровому способу життя.

Абітурієнтам 2023 факультету № 6

Упевнено крокуй до своєї мрії, обирай актуальну професію! Стань студентом Харківського національного університету внутрішніх справ!