Онлайн-зустріч до Міжнародного дня студентів

Під час зустрічі кураторка студентської групи факультету № 6 Ксенія Гуртова розповіла про академічну доброчесність, принципи та цінності академічної відповідальності, інструменти пошуку джерел літератури на бібліотечному порталі ХНУВС.

Відеолекція з питань академічної доброчесності

Старша наукова співробітниця відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності ХНУВС, доктор філософії Катерина Маравська провела відеолекцію на платформі ZOOM для курсантів 2 курсу Сумської філії ХНУВС з питань дотримання принципів та правил академічної доброчесності.

Кураторська година з питань академічної доброчесності

Відбулася чергова кураторська година зі студентами факультету № 6, організована старшою викладачкою кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлією Митрофановою. Зустріч була присвячена питанням дотримання академічної доброчесності.

Кураторська година з питань академічної доброчесності

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Дементов провів кураторську годину для студентів навчальної групи на тему «Положення про академічну доброчесність, його основні поняття та положення».

Принципи академічної доброчесності та питання гендерної рівності стали темою відеоконференції

Відбулося спільне онлайн-засідання наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» та секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави».

Академічна доброчесність стала темою відеолекторію

Старша наукова співробітниця відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності, доктор філософії Катерина Маравська провела на платформі ZOOM для курсантів 1 та 3 курсів факультету № 4 відеолекцію з питань дотримання принципів та правил академічної доброчесності в Харківському національному університету внутрішніх справ.

Дотримання принципів академічної доброчесності стали темою семінару

У Центрі академічного письма Сумської філії ХНУВС для студентів та курсантів був проведений науково-практичний семінар на тему «Використання цифрових ресурсів при підготовці наукових досліджень з дотриманням принципів академічної доброчесності».

Семінар-тренінг «Академічна доброчесність здобувачів вищої освіти»

Для курсантів навчальної групи факультету № 3 доценткою кафедри педагогіки та психології Вікторією Доценко було проведено перший з трьох запланованих семінар-тренінгів, мета яких – формування мотивації неухильного дотримання доброчесності для забезпечення ефективності навчальної і дослідницької діяльності здобувачів вищої освіти, розвиток навичок якісного академічного письма.

Відеолекція з питань дотримання академічної доброчесності

Старша наукова співробітниця відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності, доктор філософії Катерина Маравська провела відеолекцію на платформі ZOOM для курсантів 2 курсу факультету № 1 з питань дотримання принципів та правил академічної доброчесності в Харківському національному університету внутрішніх справ.

Як уникнути академічного плагіату та самоплагіату в наукових дослідженнях

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри педагогіки та психології факультету № 3. Керівниця гуртка професорка кафедри Світлана Харченко наголосила на прагненні в науковій спільноті університету нульової толерантності щодо академічного плагіату.