Студенти 2 курсу Сумської філії ХНУВС разом із кураторками Оленою Лук’янихіною і Людмилою Парфентій відвідали у Муніципальній галереї виставку «Різдвяний передзвін. Янголи» сумської художниці Анни Черненко.
Відділ соціально-гуманітарної роботи організував різдвяне-новорічне свято для дітей працівників університету. На них чекало справжнє казкове диво, під час якого були організовані цікаві конкурси та дискотека. Сміх, радість, море позитиву та гарний передноворічний настрій на довгий час запам'ятаються дітям і їхнім батькам.
Курсантка першого курсу навчально-наукового інституту №1 ХНУВС Віолета Клеван під час канікулярної відпустки разом із представниками управління головної інспекції та дотримання прав людини ГУНП у Луганській області долучились до благодійного заходу «Миколайчики для ЗСУ».
У межах національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді відділом соціально-гуманітарної роботи організовано відвідування вистави-реквієму «Андрей», присвяченої 160-й річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.
Науково-навчальний інститут №5 провів онлайн-конкурс студентської художньої творчості, присвячений 30-річчю ХНУВС у статусі університету. У заході взяли участь здобувачі освіти, які представили свої малюнки, поезію, хореографічні номери та декламування віршів українських поетів.
У Сумській філії відбувся традиційний конкурс-огляд художньої самодіяльності «Знайомтесь – ми перший курс!». Цього року творчий конкурс проводився з нагоди відзначення 30-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ у статусі університету.
Художні номери продемонстрували курсанти та студенти навчально-наукових інститутів №№ 1, 4, 5, які оцінювало компетентне журі. Творчі виступи були представлені у номінаціях: «Вокальний жанр», «Хореографія» та «Дебют першокурсника. Номер на вибір».
Представники університету, члени Студентської ради Вінниччини Максим Кучерявий та Тимур Перепелиця взяли участь у патріотичній інтелектуальній вікторині «Міфічний СлОїк». Понад 50 учасників об'єдналися, щоб відкрити корені нашої спадщини.
Інтелектуальну гру у форматі бібліокешингу для молодих правоохоронців ННІ №3 провели співробітники Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. В. Отамановського. Захід був організований до Всесвітнього дня туризму та присвячений процесу євроінтеграції України.
Членкиня Національної спілки журналістів України, практична психологиня, медіаторка Наталія Андрійчук є авторкою книги «Мужність жити». Вона також створила 650 випусків соціальної програми «Акценти». Знятий нею документальний фільм «І мертвим, і живим, і ненародженим...» про Голодомор 1932-1933 років увійшов до «Золотого» фонду Вінницького державного телебачення.