Євроатлантична інтеграція України: шлях, успіхи та плани

Для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3 ХНУВС відділом соціально-гуманітарної роботи було організоване відвідування заходу «Євроатлантична інтеграція України: історія та сьогодення». Він відбувся у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Отамановського. 

Забезпечення культурного дозвілля курсантів

Курсанти факультету № 3 разом із куратором групи професоркою кафедри педагогіки та психології Світланою Харченко, викладачкою кафедри Оленою Макаровою за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи та адміністрації Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відвідали драму-феєрію «Лісова пісня» Лесі Українки.

Концерт до Дня університету

Творчий колектив Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича привітав працівників та здобувачів вищої освіти із 29-річчям створення Харківського національного університету внутрішніх справ і 106-ю річницею від початку підготовки правоохоронних кадрів у Харкові.

Пам’ятаємо про Героїв Небесної Сотні

Відбувся просвітницький захід до Дня Гідності та Свободи, який для курсантів факультетів № 1, № 4 та студентів факультету № 6 ХНУВС провів  голова громадської організації «Активна громада» м. Кам’янець-Подільський Славко Полятинчук. Він поділився власними спогадами про цей період, виклав хронологію подій 2013-2014 років.

Участь здобувачів освіти у STUD QUEST PARTY

До Міжнародного дня студента представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святковому масштабному заході STUD QUEST PARTY.

В університеті відбулась посвята у студенти

У Міжнародний день студента, який щорічно відзначається 17 листопада, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася посвята першокурсників факультету № 6 у студенти.

Мандрівка до Кришталевої печери та Хотинської фортеці

За сприяння профспілки Харківського національного університету внутрішніх справ здобувачі вищої освіти та працівники факультету № 6 відвідали Кришталеву печеру та Хотинську фортецю. Особливістю подорожі було те, що екскурсанти мали можливість мандрувати трьома областями – Хмельницькою, Тернопільською та Чернівецькою.

Студенти ознайомилися з історією Кам’янець-Подільської фортеці

Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Кобилко та старший викладач кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності і фінансової безпеки Артем Добровінський разом зі студентами факультету № 6 відвідали Кам’янець-Подільську фортецю. 

Студенти відвідали Творчу майстерню Бориса Негоди

Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко разом зі студентами факультету № 6 відвідали Творчу майстерню Бориса Негоди в Кам’янці-Подільському. Борис Негода – відомий український графік і живописець, який у своїх роботах поєднував поезію та образотворче мистецтво.

Запрошуємо до участі в Радіодиктанті національної єдності

У День української писемності та мови, який, згідно з Указом Президента, відтепер відзначатимуть 27 жовтня відбудеться найбільший україномовний флешмоб – Радіодиктант національної єдності. Запрошуємо працівників та здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ долучитися до Радіодиктанту-2023, який розпочнеться об 11.00.