Студент університету Данило Ваганов загинув, захищаючи рідну землю

Ще одна болюча втрата в нашій університетській родині. Під час виконання службового обов’язку, захищаючи Україну від російського агресора, загинув студент факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Данило Ваганов (08.12.2002 р.н). Йому назавжди залишиться 20… Світла пам’ять Герою!
Щирі співчуття рідним і близьким Захисника.

Маскувальні сітки для ЗСУ

Курсанти 1 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 кураторкою групи Наталією Олендрою продовжують волонтерську справу з плетіння маскувальних сіток. 

Курсанти ХНУВС продовжують нести службу із захисту державного кордону

Курсанти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре залучаються до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку. Представники особового складу університету нестимуть службу на території прикордонної Чернівецької області. Для них проректор університету Сергій Бортник провів інструктаж.

Виїзне практичне заняття із тактико-спеціальної підготовки

Курсанти науково-практичного гуртка ТСП «ЩИТ» та викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС відпрацювали дії малих тактичних груп в умовах інтенсивного вогневого контакту.

Курсантів університету відзначено нагородами

Курсанти факультетів №№ 1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які несли службу по охороні державного кордону України у Закарпатській та Чернівецькій областях, відзначені грамотами та подяками.

Відбулося заняття із вогневої та тактико-спеціальної підготовки

У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжуються заняття з удосконалення навичок практичної стрільби з урахуванням умов воєнного стану. Здобувачі вищої освіти відпрацювали вправи другої категорії при стрільбі з пістолета та автоматичної зброї.

Курсанти університету відпрацювали тактику дій підрозділу в лісистій місцевості за умови раптового вогневого контакту

Науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ разом із представниками однієї з військових частин Національної гвардії України проведено польовий вихід. У ньому взяли участь члени науково-практичних гуртків «СФП» та ТСП «ЩИТ» – курсанти 1–3 курсів факультетів №№ 2 та 3 ХНУВС.

Відбулася робоча зустріч із представниками бригади спеціального зв'язку

З курсантами-першокурсниками факультетів №2 та №3 ХНУВС була організована зустріч із керівниками однієї з бригад спеціального зв'язку, які повернулися на ротацію після виконання бойових завдань на Запорізькому напрямку.

Практичне заняття із удосконалення навичок прийомів захисту

Науково-педагогічним складом кафедри тактико-спеціальної та фізичної підготовки з курсантами 1-го та 2-го курсу факультетів №№ 2, 3 – членами наукових гуртків кафедри «ЩИТ» та «СФП» – спільно зі старшим викладачем циклу вогневої і фізичної підготовки Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони, майстром спорту із дзю-до Віталієм Несмачним проведено бінарне заняття за дисципліною «Спеціальна фізична підготовка».

Поглиблення навичок в тактичній медицині

Доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 підполковник поліції Владислав Колісніченко та старший викладач кафедри капітан поліції Олександр Скляр пройшли тренінг поглибленого вивчення курсу тактичної медицини для отримання навичок і знань на рівні бійця-рятувальника відповідно до протоколу TCCC-CLS та бойового парамедика TCCC-СМС.