У програмі телеканалу ICTV вийшов сюжет про Автошколу ХНУВС

У щоденному телемарафоні «Єдині новини» вийшов відеосюжет про роботу Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ. Проєкт «Без бар’єрів» МВС України реалізується в рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

Можливості навчання в Автошколі ХНУВС обговорили в Орининській ОТГ

Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із головою Орининської ОТГ Кам'янець-Подільського району Іваном Романчуком. Він детально розповів про особливості навчання в Автошколі, основні принципи проведення теоретичних і практичних занять.

Відпрацювання практичних навичок в Автошколі ХНУВС

Слухач Автошколи Микола Шарпатський, який має порушення слуху, вже пройшов теоретичну підготовку, склав іспит у Територіальному сервісному центрі МВС і навчається керувати автівкою, демонструючи свої гарні знання, уміння та навички.

Студенти Навчально-реабілітаційного закладу ознайомились з Автошколою ХНУВС

Автошколу для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали студенти Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам'янець-Подільський державний інститут».

В Автошколі ХНУВС тривають навчання

В Автошколі для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ тривають курси підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В». Вони включають 64 години теоретичної підготовки та 40 годин практичного керування транспортним засобом. Наразі теоретичну частину занять проходять 30 учнів, а практичну – 10.

Викладач університету пройшов тренінг на тему «Водіння без барʼєрів: етика взаємодії з людьми з інвалідністю»

Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС підполковник поліції Володимир Євтушок та інструктор з водіння Іван Бондаренко пройшли тренінг «Водіння без барʼєрів: етика взаємодії з людьми з інвалідністю», організований у межах проєкту Програми розвитку ООН в Україні.

Відбулася зустріч із поліцейськими офіцерами громад

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко провів зустріч зі слухачами курсів «Поліцейський офіцер громади». Він зазначив, що від професійних і людських якостей поліцейських, їх ефективної взаємодії з населенням буде залежати довіра до Національної поліції України та держави. 

Співпраця Автошколи ХНУВС з адміністрацією Кам’янець-Подільської РВА

Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із заступником голови Кам’янець-Подільської РВА Петром Мосендзом. Мова йшла про співпрацю Автошколи з відділом із питань ветеранської політики, який нещодавно створено при районній військовій адміністрації.

Співпраця ХНУВС із органами місцевого самоврядування м. Кам’янець-Подільський

Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС Олександр Марунчак провів робочу зустріч із директором Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради Петром Середою та начальницею відділу обслуговування ВПО та осіб з інвалідністю цієї ж установи Ларисою Франчук.

Рівні права та можливості для всіх (відео)

Слухачка Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Іваськова успішно склала іспит у Територіальному сервісному центрі МВС України у м. Кам’янець-Подільський та отримала посвідчення водія.