Пам’яті жертв Голодомору

Під головуванням завідувача кафедри українознавства факультету № 2 доктора філологічних наук, професора Ігоря Чорного відбулося засідання кафедрального наукового гуртка, присвячене 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 років. Захід проводився у формі круглого столу. Курсанти зачитали наукові доповіді, супроводжуючи їх відеопрезентаціями.

Подумай про майбутнє – обери життя

В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Україні та з нагоди Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом відділом соціально – гуманітарної роботи університету для здобувачів вищої освіти факультетів №1, 4, 6 було організовано інформаційно-просвітницьку лекцію-застереження «Подумай про майбутнє – обери життя».

Інформаційно-просвітницький захід до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та Міжнародного дня прав людини

Представники усіх факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ переглянули документальний фільм «89 днів» із репертуару Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. 

До Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено захід «Зупинимо насильство разом»

Для курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений захід, об’єднаний однією метою – привернути увагу суспільства до проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав і свобод людей.

Стоп насильству!

У межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» викладачі кафедри педагогіки та психології факультету № 3 проводять серію заходів для учнів закладів середньої освіти. Цього тижня разом із здобувачами освіти Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій обговорили проблеми булінгу.

Зустріч куратора зі студентами, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Ірина Антол розповіла студентам 2 курсу про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Заходи до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Куратори студентських груп проводять онлайн-зустрічі зі студентською молоддю, розповідають їм про мету та завдання акції з демонстрацією відеоматеріалів. Запрошуємо студентів факультету № 6 брати участь у відкритих лекціях, конференціях із зазначеної тематики.

Зустріч куратора зі студентами, присвячена міжнародній акції «16 днів проти насильства»

Під час зустрічі мова йшла про випадки та види сімейного насильства. Куратор групи старша викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Катерина Крут розповіла студентам про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Поєднання профорієнтаційної та виховної роботи з молоддю

Старша викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Альона Бахаєва спільно з поліцейськими офіцерами громади Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області та курсантами факультету № 3 провела профорієнтаційний захід для учнів 10 та 11 класів Агрономічного ліцею Вінницького району.

Лекція до річниці університету

До 29-ї річниці фундації Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів факультетів № 2 та № 3 завідувачем кафедри українознавства факультету № 2 доктором філологічних наук, професором Ігорем Чорним було прочитано лекцію, присвячену цій події.