Проведено воркшоп «Логічна матриця антидискримінаційної експертизи освітнього контенту»

Українська Асоціація Європейських студій запустила програму, присвячену антидискримінаційній політиці та політиці рівності у вищій освіті. Перший воркшоп провела помічниця ректора з гендерних питань ХНУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан.

Участь у воркшопі «Стратегія інтернаціоналізації і кращі практики» в межах зустрічі консорціуму за міжнародним проєктом SIN-NEC програми Еразмус+

Представниці Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у другій зустрічі за проєктом Програми Еразмус+ «Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти для дебютантів з країн Східного партнерства» (SIN-NEC).

Кураторська година з питань гендерно зумовленого насильства

Кураторка, доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко разом зі здобувачами вищої освіти розглянули сутність та особливості, причини й наслідки гендерно зумовленого насильства, питання підтримки людей, які його пережили. Увага учасників була зосереджена на світових та українських показниках зафіксованих злочинів, а також на відповідальності за скоєне.

Участь у консультаціях щодо законопроєкту № 10132 про невідкладні проміжні репарації для постраждалих від СНПК

Помічниця ректора з гендерних питань, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан взяла участь у консультаціях щодо проєкту Закону про статус осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією Російської Федерації проти України, та невідкладні проміжні репарації № 10132 від 09.10.2023 року.

Дослідження представниці ХНУВС увійшло до Результатів моніторингу виконання Регіонального плану заходів з реалізації НПД на виконання Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

Представниці команди «Рівні Можливості» ХНУВС: помічниця ректора з гендерних питань кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан, кандидатка соціологічних наук, доцентка Наталія Бобро, фахівчиня відділу міжнародного співробітництва Надія Сергієнко взяли участь у щомісячному засіданні Коаліції «Харківщина 1325».

Представниці команди «Рівні Можливості ХНУВС» взяли участь в онлайн дискусії

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу у співпраці з ООН Жінки в Україні та за підтримки урядів Данії та Швеції провів дискусію на тему «Гендерна рівність в інтеграції до ЄС». Захід мав на меті підвищити обізнаність учасників та учасниць щодо їхньої ролі у просуванні гендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок.

Розуміння гендерної рівності в діяльності правоохоронних органів

Науково-педагогічні працівники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 організували та провели інформаційно-просвітницький захід для здобувачів вищої освіти факультетів № 1, № 4 і № 6 за темою «Розуміння гендерної рівності в діяльності правоохоронних органів».

Участь у вебінарі «Гендерна чутливість в освіті»

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова успішно пройшла програму підвищення кваліфікації «Гендерна чутливість в освіті». Учасники вебінару ознайомилися з основними законодавчими актами, які регулюють питання гендерної рівності.

Роль української жінки крізь покоління і призму сучасності

Представниці відділу міжнародного співробітництва ХНУВС – Світлана Вечірко і членкиня команди «Рівні можливості» Надія Сергієнко – відвідали онлайн-сесію «Неймовірні» / «INCREDIBLE-S», організовану Центром гендерної культури. На заході було представлено проєкт, створений Музеєм жіночої і гендерної історії до 140-річчя жіночого руху.

Представниці ХНУВС взяли участь у круглому столі до Міжнародного дня боротьби за права жінок – «Жіноцтво Харківщини під час війни»

Представниці команди «Рівні можливості» ХНУВС взяли участь у круглому столі «Жіноцтво Харківщини під час війни» з метою відзначення Місяця жіночої історії та Міжнародного дня боротьби за права жінок і миру у межах проведення Коаліцією «Харківщина 1325» низки різнопланових заходів, присвячених цим датам.