Відвідування виставки «13 ІСТОРІЙ»

У межах кураторської роботи курсанти четвертого курсу ННІ №3 спеціальності «Психологія» разом із професоркою кафедри психології, соціології та педагогіки Світланою Харченко взяли участь у відкритті виставки «13 ІСТОРІЙ» в галереї «ХХІ».

Ґендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері

Учасниками курсу підвищення кваліфікації з питань ґендерної рівності стали курсанти ННІ №1 разом із кураторкою, доценткою кафедри кримінального права і кримінології Тетяною Шевчук. Вони отримали базову інформацію про поняття ґендеру, ґендерних стереотипів і дискримінації, ґендерної рівності; особливості виявлення тощо.

Формуємо знання з основ ґендерної рівності та протидії дискримінації

Бінарне заняття із навчальної дисципліни «Основи етичної та психологічної підготовки поліцейських» на тему «Запобігання та протидія дискримінації в Україні. Ґендерна рівність» відбулось для здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальностей «Право (поліцейські)» та «Правоохоронна діяльність (поліцейські)».

Посилення спроможності керівництва сектору безпеки запобігати та протидіяти дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням на робочому місці

Цій темі був присвячений дводенний тренінг, який для керівного складу ХНУВС провели представниці КМЄС в Україні, зокрема радниця з гендерних питань Анет Швіцке, радниця з поліцейської діяльності Джеорджина Магнуссен та експертка з тренінгів у сфері прав людини Юлія Петрова за участю тренерки компанії «ЮрФем», юристки Марти Павлишин.

Участь в онлайн-курсі «Жінки, мир, безпека»

Доцентка кафедри адміністративного права та процесу ННІ №3, кандидатка юридичних наук, професорка Ірина Казанчук взяла участь в онлайн-курсі, розробленому Женевським центром із питань урядування в секторі безпеки (DCAF) у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra, Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Засідання Коаліції «Харківщина 1325»

Представниці команди «Рівні можливості» ХНУВС – кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан і кандидатка соціологічних наук, доцентка Наталія Бобро – взяли участь в онлайн-засіданні Коаліції «Харківщина 1325» з метою обговорення заходів із реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

Проведено воркшоп «Логічна матриця антидискримінаційної експертизи освітнього контенту»

Українська Асоціація Європейських студій запустила програму, присвячену антидискримінаційній політиці та політиці рівності у вищій освіті. Перший воркшоп провела помічниця ректора з гендерних питань ХНУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан.

Участь у воркшопі «Стратегія інтернаціоналізації і кращі практики» в межах зустрічі консорціуму за міжнародним проєктом SIN-NEC програми Еразмус+

Представниці Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у другій зустрічі за проєктом Програми Еразмус+ «Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти для дебютантів з країн Східного партнерства» (SIN-NEC).

Кураторська година з питань гендерно зумовленого насильства

Кураторка, доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко разом зі здобувачами вищої освіти розглянули сутність та особливості, причини й наслідки гендерно зумовленого насильства, питання підтримки людей, які його пережили. Увага учасників була зосереджена на світових та українських показниках зафіксованих злочинів, а також на відповідальності за скоєне.

Участь у консультаціях щодо законопроєкту № 10132 про невідкладні проміжні репарації для постраждалих від СНПК

Помічниця ректора з гендерних питань, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан взяла участь у консультаціях щодо проєкту Закону про статус осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією Російської Федерації проти України, та невідкладні проміжні репарації № 10132 від 09.10.2023 року.