З нагоди Міжнародного дня прав людини та у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у грі «Неймовірні», організованої Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації у партнерстві з Громадською організацією «Центр гендерної культури».
Під час тренінгу, проведеного у межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», кураторка групи, професорка кафедри психології, соціології та педагогіки Вікторія Доценко разом із курсантами та курсантками ННІ №3 проаналізували поняття статі та ґендеру, ґендерно обумовленого насильства, визначили його причини та види.
У межах кураторської роботи курсанти четвертого курсу ННІ №3 спеціальності «Психологія» разом із професоркою кафедри психології, соціології та педагогіки Світланою Харченко взяли участь у відкритті виставки «13 ІСТОРІЙ» в галереї «ХХІ».
Учасниками курсу підвищення кваліфікації з питань ґендерної рівності стали курсанти ННІ №1 разом із кураторкою, доценткою кафедри кримінального права і кримінології Тетяною Шевчук. Вони отримали базову інформацію про поняття ґендеру, ґендерних стереотипів і дискримінації, ґендерної рівності; особливості виявлення тощо.
Бінарне заняття із навчальної дисципліни «Основи етичної та психологічної підготовки поліцейських» на тему «Запобігання та протидія дискримінації в Україні. Ґендерна рівність» відбулось для здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальностей «Право (поліцейські)» та «Правоохоронна діяльність (поліцейські)».
Цій темі був присвячений дводенний тренінг, який для керівного складу ХНУВС провели представниці КМЄС в Україні, зокрема радниця з гендерних питань Анет Швіцке, радниця з поліцейської діяльності Джеорджина Магнуссен та експертка з тренінгів у сфері прав людини Юлія Петрова за участю тренерки компанії «ЮрФем», юристки Марти Павлишин.
Доцентка кафедри адміністративного права та процесу ННІ №3, кандидатка юридичних наук, професорка Ірина Казанчук взяла участь в онлайн-курсі, розробленому Женевським центром із питань урядування в секторі безпеки (DCAF) у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra, Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
Представниці команди «Рівні можливості» ХНУВС – кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан і кандидатка соціологічних наук, доцентка Наталія Бобро – взяли участь в онлайн-засіданні Коаліції «Харківщина 1325» з метою обговорення заходів із реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.
Українська Асоціація Європейських студій запустила програму, присвячену антидискримінаційній політиці та політиці рівності у вищій освіті. Перший воркшоп провела помічниця ректора з гендерних питань ХНУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан.
Представниці Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у другій зустрічі за проєктом Програми Еразмус+ «Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти для дебютантів з країн Східного партнерства» (SIN-NEC).