Спеціальна сесія «Гендерна рівність в науці» проєкту EQUALS-EU

Харківським національним університетом внутрішніх справ організована спеціальна сесія «Гендерна рівність в науці» проєкту EQUALS-EU у співпраці з Українською Асоціацією Європейських Студій в межах щорічного Конгресу УАЄС за актуальною темою «Промоція демократії в Європі і приєднання України до ЄС».

Участь «Рівних можливостей ХНУВС» у поточній роботі Коаліції «Харківщина 1325»

Команда «Рівні можливості ХНУВС» бере активну участь у засіданнях Коаліції «Харківщина 1325», мета якої – імплементація Регіонального плану заходів із реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

Представниці ХНУВС взяли участь у V Гендерному форумі – 2023

Мета форуму – консолідація дій органів влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, громадських об’єднань, соціальних партнерів, інших представників громадянського суспільства, закладів, установ та організацій різних сфер щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків для сталого розвитку територіальних громад.

Викладачі університету підвищують рівень знань з питань гендеру

Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Представниці ХНУВС взяли участь у черговому засіданні Коаліції «Харківщина 1325»

Зустріч членів і членкинь Коаліції «Харківщина 1325» цього разу мала на меті презентацію проєктів, які були підтримані Українським жіночим фондом в межах Проєкту «Місцеві потреби – місцеві рішення».

Команда «Рівні можливості ХНУВС» взяла участь у заході апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики

Представниці команди «Рівні можливості Харківського національного університету внутрішніх справ» взяли участь у презентації посібника «Порадник для ґендерних радників і радниць», який був створений Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики Катериною Левченко спільно з мережею радників і радниць з ґендерних питань.

«Рівні Можливості» ХНУВС долучились до інформативного заходу про «Модель рівності» для України

Відбулося обговорення переваг «Моделі рівності», як єдиної прийнятної стратегії викорінення сексуальної експлуатації, за організації Громадської ради з гендерних питань при МФО «Рівні можливості», ВУО «Центр «Розвиток демократії», Національної ради жінок України, Української фундації громадського здоров’я.

Участь у презентації проєкту щодо вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною та співпраця з Коаліцією «Харківщина 1325»

Учасниці команди «Рівних можливостей» Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до регіональної презентації проєкту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом / СНПК».

Участь ХНУВС у роботі Коаліції «Харківщина 1325»

Представниці команди «Рівних можливостей» ХНУВС взяли участь в онлайн-засіданні Коаліції «Харківщина 1325». Проєкт «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення» реалізується ГО «Центр гендерної культури» у партнерстві з Українським Жіночим Фондом / Ukrainian Women's Fund за підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Ґендерно орієнтований підхід у бюджетному процесі

Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Ґендерно орієнтований підхід у бюджетному процесі» через платформу EdEra.