Футбол обʼєднує. Справжні друзі завжди приходять на допомогу

Президент футбольного клубу «Колос» (Ковалівка) Андрій Засуха подарував Харківському національному університету внутрішніх справ дизельний генератор потужністю 120 кВт. Він зазначив, що «під час війни кожен свідомий громадянин України, який має можливість, повинен допомогти своїй країні вистояти у важкий час випробувань. Майбутнім поліцейським необхідно навчатися навіть під час війни, здобувати якісну освіту, щоб захищати права і свободи громадян, територіальну цілісність країни».

Військові отримали маскувальні сітки та теплі речі від курсантів ХНУВС

Курсанти факультетів № 1 та № 4 ХНУВС у вільний від навчання час активно допомагають Збройним Силам України. Окрім плетіння камуфляжних сіток, вони долучаються до виготовлення сідушок і в’язання шкарпеток. Така допомога нашим воїнам-захисникам не перестає бути нагально потрібною.

Працюємо над новим дослідницьким проєктом

Кафедра соціології та психології факультету № 6 розпочинає роботу над важливим та актуальним дослідницьким проєктом «Сильні духом: психічне здоров’я населення Харківщини». Цей проєкт передбачає проведення онлайн-опитування мешканців Харкова та Харківської області із застосуванням низки релевантних психологічних методик.

Представниці ХНУВС взяли участь у черговому засіданні Коаліції «Харківщина 1325»

Зустріч членів і членкинь Коаліції «Харківщина 1325» цього разу мала на меті презентацію проєктів, які були підтримані Українським жіночим фондом в межах Проєкту «Місцеві потреби – місцеві рішення».

Справжнє обличчя війни

Курсанти перших курсів табірного збору ХНУВС переглянули серію фільмів про літопис війни на Слобожанщині, історії очевидців, що бачили свавілля рашистів на власні очі. Сюжети зібрано та оформлено Харківським прес-клубом за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні у межах проєкту «Харківщина: зруйнована, але незламна», об’єднаних назвою «СЛІДИ/SCARS».

Харків – місто мого навчального закладу

Для здобувачів вищої освіти факультетів №№ 1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ очно та у форматі онлайн проведено відеолекторій «Харків – місто мого навчального закладу».

Онлайн-зустріч курсантів із захисниками України

Відбулась онлайн-зустріч курсантів факультетів № 2 та № 3 із військовослужбовцем Збройних Сил України Олександром Боровим та командиром полку «Азов» Віктором Цебриком, які героїчно та відважно захищають суверенітет та територіальну цілісність країни.

Участь ХНУВС у роботі Коаліції «Харківщина 1325»

Представниці команди «Рівних можливостей» ХНУВС взяли участь в онлайн-засіданні Коаліції «Харківщина 1325». Проєкт «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення» реалізується ГО «Центр гендерної культури» у партнерстві з Українським Жіночим Фондом / Ukrainian Women's Fund за підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Участь у заході «Неймовірні жінки України на захисті миру та безпеки»

На запрошення Коаліції «Харківщина 1325» та Харківської обласної військової адміністрації здобувачі та здобувачки освіти Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до ініціативи Музею жіночої та гендерної історії «Ніч у музеї».

ХНУВС продовжує надавати гуманітарну допомогу

Харківський національний університет внутрішніх справ продовжує надавати гуманітарну допомогу пенсіонерам і ветеранам закладу, працівникам університету та членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам, сім’ям із дітьми, особам з інвалідністю, мешканцям деокупованих територій.