Попередження та протидія домашньому насильству в Україні

Відбулася консультативна зустріч із місцевими радами і мешканцями територіальних громад Вінницької області з актуальних правових питань на тему «Попередження та протидія домашньому насильству в Україні». 

Участь координаторів відділень Юридичної клініки університету в конференції

Координатори відділень Юридичної клініки ХНУВС у м. Кам'янець-Подільський та м. Вінниця взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку».

Права споживачів фінансових послуг стали темою консультативної зустрічі

Відбулася консультативна зустріч для місцевих рад та мешканців територіальних громад Вінницької області з актуальних правових питань на тему «Права споживачів фінансових послуг: як не стати заручником кредиту чи жертвою шахрайства у фінансовій сфері».

Юридична клініка ХНУВС як навчальна база практичної підготовки майбутніх правників

Відбулося спільне заняття Школи наукового лідерства та Юридичної клініки ХНУВС на тему «Юридична клініка ХНУВС як навчальна база практичної підготовки майбутніх правників», яке провела професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна.

Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів

Команда Харківського національного університету внутрішніх справ у складі учасників Школи наукового лідерства під науковим керівництвом голови Школи Віталія Найди взяли участь у ІХ Міжнародному студентському саміті.

Квест-коучинг для студентів-консультантів Сумської філії ХНУВС

Відбулося чергове інтерактивне заняття для студентів-клініцистів Сумської філії ХНУВС за темою «Психологічні аспекти роботи з клієнтом», організоване керівником Сумського відділення Юридичної клініки ХНУВС Мариною Василенко за участі адвоката, регіонального представника молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen у Сумській області Ольги Якименко.

Відбувся черговий прийом громадян у відділенні Юридичної клініки ХНУВС м. Вінниця

У Харківському національному університеті внутрішніх справ працює Вінницьке відділення Юридичної клініки, яка надає можливість кожній людині у зручному для неї форматі отримати безкоштовну юридичну консультацію. 

Вінницьке відділення Юридичної клініки ХНУВС продовжує свою діяльність

Відбулася перша консультативна зустріч для місцевих рад та мешканців територіальних громад Вінницької області з актуальних правових питань на тему «Основні напрями діяльності Юридичної клініки ХНУВС та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області з надання правової допомоги громадянам».

Семінар для консультантів юридичної клініки ХНУВС

В юридичній клініці факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся онлайн-семінар з актуальних питань спадкування в умовах воєнного стану в Україні. В семінарі взяв участь професор кафедри цивільного права та процесу, доктор юридичних наук, професор Олександр Кухарєв.

Юридична клініка університету продовжує свою діяльність

У межах співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ із регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області відбулася зустріч на тему «Історія створення та розбудова системи безоплатної правової допомоги», яке провела директорка центру Марина Лукіянова.