До Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

Курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в навчальному тренінгу «Правила дорожнього руху», проведеного за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи у межах проєкту «Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху».

Проведено інструктивно-профілактичні заняття із транспортної дисципліни

Відділом соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано інструктивно-профілактичні заняття для представників постійного та перемінного особового складу вишу за участі працівників Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції.

Оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги

За участі волонтерів-рятувальників Мальтійської служби допомоги для здобувачів вищої освіти факультету № 6 Кам’янець-Подільської філії Харківського національного університету внутрішніх справ розпочато проведення ознайомчого курсу першої домедичної допомоги.

Посилення пожежної безпеки ХНУВС в осінньо-зимовий період

В осінньо-зимовий період, у зв’язку з пониженням температури повітря, збільшуються навантаження на електромережі через те, що часто у приміщеннях використовуються обігрівачі. Нерідко саме неправильне використання електроприладів чи їх несправність призводить до виникнення пожеж, що становлять загрозу життю і здоров’ю людей, і завдають значних матеріальних збитків.

Інструктаж із протипожежної безпеки та охорони праці для курсантів-першокурсників

Інспектор протипожежної безпеки служби відділу матеріально-технічного забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Чухрій та провідний спеціаліст із питань охорони праці Світлана Гетьманцева провели для першокурсників факультетів № 1 та № 4 інструктаж з протипожежної безпеки та охорони праці.

Посилення заходів із пожежної безпеки на об’єктах університету у літній період

Для запобігання виникнення пожеж та загорянь, захисту життя і здоров’я працівників та курсантів університету у пожежонебезпечний літній період, коли суттєво підвищується температура повітря, у закладі вищої освіти проходять заходи, спрямовані на дотримання протипожежного стану на територіях, у будівлях та приміщеннях вишу.

Проведено інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху

У межах реалізації 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху для працівників, курсантів, слухачів магістратури факультетів № 1 та № 4 ХНУВС організовано проведення інструктивно-профілактичних занять з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху.

Проведено інструктивно-профілактичні заняття з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху

У межах реалізації 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху для особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ організовано проведення інструктивно-профілактичних занять з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху за участі представників Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції.

В університеті відбулися навчання з дотримання правил пожежної безпеки

Захід пройшов за участі ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка, проректорів Сергія Бортника, Олександра Музичука, Анатолія Клочка, інспектора групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення ХНУВС Юрія Чухрія, керівників структурних підрозділів, курсантів.

Проведено інструктивні заняття з дотримання Правил дорожнього руху

Для перемінного особового складу, а також працівників, які керують службовим автотранспортом, Харківського національного університету внутрішніх справ організовано проведення інструктивних занять із дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху за участю представників Управління патрульної поліції в Вінницькій області Департаменту патрульної поліції.