Акція «16 днів проти насильства»: експерти та спікери обговорили важливі питання та досягнення

Представники відділу міжнародного співробітництва ХНУВС долучилися до акції, організованої Media Center Ukraine. Під час заходу координатори проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фонду ООН, Центру допомоги врятованим, ГО «Шлях до дому» обговорювали актуальні теми, зокрема запобігання та протидія насильству щодо жінок та дівчат.

Представниця ХНУВС успішно пройшла онлайн-курс англійської мови для поліцейських

Начальник відділу режимно-секретного забезпечення ХНУВС майор поліції Людмила Собченко успішно пройшла 8-тижневий онлайн-курс англійської мови для поліцейських «2012/2023/ONL English for law enforcement officials II», організований Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL) і British Language Centre.

Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін кандидатка філософських наук Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко та курсант 2 курсу Андрій Левченко взяли участь у роботі науково-практичного онлайн-семінару «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» в межах ХV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Участь у міжнародній конференції

Представники кафедри соціології та психології факультету № 6 взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми психологічного забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів».

Участь у вебінарі щодо блокчейн-аналізу для фінансових слідчих

Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Євгенія Ананьєва взяла участь у Міжнародному вебінарі «Blockchain analysis for financial investigators», організованому Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).

Участь у вебінарі щодо розслідування вбивств та зниклих безвісти осіб

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у вебінарі «Обмін досвідом у розслідуванні вбивств та зниклих безвісти», організованому Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).

Участь у семінарі щодо формування і розвитку лідерських якостей

Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Жданова взяла участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток», що проводився в межах ХV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги

За участі волонтерів-рятувальників Мальтійської служби допомоги для здобувачів вищої освіти факультету № 6 Кам’янець-Подільської філії Харківського національного університету внутрішніх справ розпочато проведення ознайомчого курсу першої домедичної допомоги.

Участь курсантів університету у Дебатній школі

Представниці Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантки факультету № 3 Анжеліка Вульвач, Анна Марюха, Олена Цехмейструк та Анна Джус взяли участь у Дебатній школі, що відбулася  у м. Вінниця.

Тренінги для працівників поліції із захисту прав людей з інвалідністю

Для офіцерів поліції превентивного сектору ГУНП у Чернігівській та Харківській областях старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська провела дводенні тренінги за темою «Захист прав  та законних інтересів людей з інвалідністю в поліцейській діяльності та етика спілкування з ними».