Загальноміський захід був присвячений пам'яті жертв Голодомору в Україні. Присутні хвилиною мовчання вшанували мільйони українців, які стали жертвами тоталітарного режиму. Пам'ять про загиблих у страшні дні Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років є частиною української історії.
Захід відбувся за підтримки заступниці начальника з використання документів Національного архівного фонду Кам'янець-Подільського міського архіву Оксани Маслянко та ГО «Лев-Кредо». Хвилиною мовчання здобувачі вищої освіти ННІ №№1, 4, 5 вшанували пам'ять невинно закатованих голодом українців.
Здобувачі освіти Сумської філії ХНУВС разом із кураторками Надією Демиденко, Юлією Самойловою, фахівчинею відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Анною Мітітєл відвідали тематичну експозицію у Сумському обласному краєзнавчому музеї, присвячену пам'яті жертв Голодомору 1932–1933 років.
Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У цьому році цей День проходить під гаслом «Запали свічку пам’яті за жертвами Голодомору. Борись за Україну та підтримуй воїнів».
Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Людмила Парфентій провела кураторську годину зі студентами другого курсу спеціальності «Право» до 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну та з нагоди відзначання Дня Гідності та Свободи.
Студенти першого курсу ННІ №5 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали онлайн-воркшоп «Мистецтво жити свободою», який відбувся за ініціативою Інституту Лідерства, Управління та Коучингу.
Директор навчально-наукового інституту №5 Оксана Брусакова привітала науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти зі святом і закликала вшанувати патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей та національних інтересів української держави.
Куратор навчальної групи, доцентка кафедри цивільного права та процесу Наталія Шишка провела лекцію з курсантами другого курсу ННІ № 1 з нагоди 30-річчя надання ХНУВС статусу університету. Вона ознайомила молодь з історією створення Харківського поліцейського вишу, його досягненнями у підготовці фахівців для правоохоронних органів України.
Зустрічі зі студентами до 1000 днів повномасштабного ворожого вторгнення рф в Україну провели куратори навчальних груп ННІ №5. Говорили про спротив українського народу, деокупацію міст, повернення військовополонених, підтримку України іншими державами.
Молодь навчально-наукових інститутів № 2 та № 3 ХНУВС продемонструвала художні номери у трьох номінаціях: «Вокальний жанр», «Хореографія» та «Дебют першокурсника. Номер на вибір». Усі виступи знаходили підтримку глядацької зали, багато з них були присвячені темі героїчної боротьби українського народу.