Презентація творчого об'єднання «Ліра»

У межах національно-патріотичного виховання молоді для курсантів факультетів № 1, № 4 та студентів факультету № 6 відділ соціально-гуманітарної роботи організував відвідування концертної програми та презентації 9-ї збірки поезій творчого об'єднання «Ліра» у м. Кам’янець-Подільський. Здобувачі вищої освіти ознайомились із творчістю місцевих поетів та прозаїків, прослухали твори зі збірника колективного проєкту.

Представники інституту післядипломної освіти долучилися до акції «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. На знак підтримки люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє. Викладацьким складом інституту післядипломної освіти ХНУВС разом зі слухачами були розповсюджені буклети, листівки та плакати серед жителів Харківської області та міста Харків.  

Вивчаючи трагічні сторінки минулого

Здобувачі вищої освіти факультетів № 2 та № 3 ХНУВС взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході «Причини та духовно-моральні наслідки Голодомору в Україні», проведеного у Вінницькій обласній науковій універсальній бібліотеці ім. В. Отамановського.

Круглий стіл, присвячений Голодомору 1932-1933 років

У День вшанування пам’яті жертв Голодомору завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 професором Володимиром Греченком і доценткою цієї ж кафедри Оксаною Малютіною було проведено круглий стіл.

Про права жінок під час війни мовою кіно

У межах проведення акції «16 днів проти насильства» працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 організували та провели зустріч із курсантами всіх курсів факультету № 3 за спеціальністю «Психологія». Вони переглянули документальну стрічку «Абетка», надану кіноклубом Docudays UA «ДУМАй!».

Дискусія «Залишатися людиною в нелюдських обставинах»

До Дня пам’яті жертв голодоморів працівники факультету № 6 ХНУВС Наталія Кобилко та Олена Адамчук організували для студентів тематичну дискусію. Молодь розмірковувала над питаннями, чи можна залишатися людьми під час історичних трагедій, як тоталітарна влада намагалася посіяти ворожнечу між населенням, як працює пропаганда.

Курсанти підтримали міжнародну акцію «16 днів активізму проти насильства»

Захід пройшов на підтримку тих, хто пережив чи переживає травматичний досвід, пов’язаний з військовими діями в Україні, щоб привернути увагу до злочинів насильства з боку військових рф. У благодійному забігу взяли участь курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Харківський національний університет внутрішніх справ вшанував пам’ять жертв голодоморів

До загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку» в пам’ять про жертв голодоморів та у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років - геноциду Українського народу приєдналися здобувачі вищої освіти та слухачі курсів Інституту післядипломної освіти, працівники, курсанти, студенти, слухачі магістратури на всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків, м. Вінниця, м. Кам’янець-Подільський, м. Суми, м.Кременчук).

Відеолекторій про жертв Голодомору 1932-1933 років

Відеолекторій для здобувачів вищої освіти факультетів № 1, № 4 та № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, організований  відділом соціально-гуманітарної роботи, провів науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, кандидат історичних наук Андрій Хоптяр.

Визначено переможців І етапу XІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за сприяння кафедри українознавства факультету № 2 та кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6.