У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

14-19 грудня 2023 року факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у режимі онлайн проводитиме олімпіаду «Юний правознавець» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Продовжується співпраця університету з навчальними закладами Вінниччини

Представники ХНУВС – заступники деканів з навчально-методичної роботи факультету № 2 Сергій Гіренко та факультету № 3 Григорій Джагупов разом із курсантами факультетів, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Психологія», провели профорієнтаційну зустріч з учнями трьох випускних класів Вінницького ліцею № 4 ім. Д. І. Менделєєва.

Професія поліцейського завжди на часі

У межах профорієнтаційної роботи доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук провела онлайн-зустріч зі школярами 11 класу та директоркою Війтовецького ліцею Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області Галиною Бранашко.

Профорієнтаційна онлайн-зустріч із майбутніми вступниками

Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ із майбутніми абітурієнтами, їх батьками з Волинської, Луганської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та інших областей на тему «Особливості вступу і навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».

До уваги вступників 2024 року!

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує випускників 2024 року та всіх бажаючих 29 листопада 2023 року о 14.00 долучитися до онлайн-зустрічей на тему «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».

Профорієнтаційна робота триває

Провідний фахівець Сумської філії ХНУВС Валерій Кудрявцев провів профорієнтаційну зустріч зі студентами Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету, проведену за сприяння заступниці директора з виховної роботи коледжу Світлани Щербак.

Онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами

Доценти кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрій Чалий, Елла Твердохліб, Тетяна Кириченко та викладачка Марія Науменко в межах профорієнтаційної роботи провели онлайн-зустріч з учнями ліцею № 138 м. Харків.

Профорієнтаційна робота на Хмельниччині

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Тетяна Кальченко та курсанти 2 курсу цього ж факультету Володимир Гуненко, Костянтин Ротань та Артем Піць відвідали Кам’янець-Подільський ліцей № 10 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.

Зустріч із випускниками Рукшинського ліцею

У межах проведення профорієнтаційної роботи доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук та доцентка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діана Кіріка провели зустріч з учнями 11-х класів Рукшинського ліцею Чернівецької області.

Ліцеїстам розповіли про навчання в ХНУВС

Старшими викладачами кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС Михайлом Іншековим та Іриною Шутяк проведена профорієнтаційна зустріч із ліцеїстами 10-11 класів Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області.