Про соціологічні дослідження під час війни на засіданні Харківського пресклубу

7 листопада 2023 року о 10.00 у Харківському пресклубі за участі завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата соціологічних наук Олексія Сердюка відбудеться пресконференція на тему «Соціологічні дослідження під час війни. Як змінюється українське суспільство?».

Робоча нарада з питань розробки навчально-методичних комплексів

Відповідно до профільних напрямів діяльності закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС України, Харківський національний університет внутрішніх справ здійснює роботу щодо розробки освітньо-професійних програми, навчальних планів та навчально-методичних комплексів за спеціальностями 081 «Право» (досудове розслідування), 125 «Кібербезпека та захист інформації» (кібербезпека), 071 «Облік і оподаткування» (фінансове забезпечення та бухгалтерський облік).

Системне забезпечення якості освітнього процесу у Харківському національному університеті внутрішніх справ

Відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 Право («Поліцейські») завідувача кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Юрія Орлова з випускниками магістратури. Мета онлайн-зустрічі – об’єктивна  оцінка освітньо-професійної програми з урахуванням досвіду практичної діяльності випускників та їх професійного становлення після закінчення університету.

Ректор ХНУВС Валерій Сокуренко взяв участь в онлайн-зустрічі з головами територіальних громад Вінницької області

Одним із організаторів заходу стала Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Ректор університету ознайомив учасників заходу з історією університету, його можливостями, окреслив напрями співпраці.

Взаємодія зі стейкхолдерами

З метою посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 ХНУВС відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В процесі обговорення взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор і керуючий партнер юридичної компанії «Riyako&Partners» Євген Ріяко.

Укладено меморандум і договір про співпрацю

Для посилення якості освітніх програм та розширення баз навчальної (виробничої) практики на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. Під час заходу було обговорено особливості навчального плану спеціальності, внесено низку конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійної програми.

Укладено меморандум та договір про співпрацю

Для посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор та керуючий партнер Юридичної компанії «Арес» Роман Чумак.

Публічне обговорення силабусів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок (фінансова безпека та фінансові розслідування)»

Відбулося засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 за участі стейкхолдера – директора Управління по роботі з банками ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» Романа Кобка та студентки 3 курсу Дар’ї Глоби.

Відбулося обговорення освітніх програм

Харківський національний університет внутрішніх справ із метою удосконалення надання освітніх послуг систематично здійснює моніторинг та оновлення освітніх програм. 

На засіданні кафедри відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Психологія (практична психологія)»

Відбулося розширене засідання кафедри соціології та психології факультету № 6 із запрошенням представників від магістрантів освітньо-професійної програми «Психологія (практична психологія)». Обговорювалися зміни, внесені в опис освітньої програми 2023 року.